Už hodina stačí na zhodnotenie potenciálu tvojho projektu

Už hodina stačí na zhodnotenie potenciálu tvojho projektu


Trápne predajné okienko? Nemusí to tak byť. Pravdepodobne už nejaký čas sleduješ môj newsletter. Alebo si dostal osobné odporúčanie od niektorého zo 100+ spokojných klientov.  

Teraz si obzeráš môj web a možno, po prvý krát od kedy sa virtuálne poznáme, reálne zvažuješ, že by si si nejakú konzultáciu možno aj objednal.

Ulahčím ti to. A posuniem ti 7 dôvodov prečo by sme na tvojej ďalšej crowdfundingovej kampani mali robiť spolu.


Prvý

Rukami mi prešlo 100+ projektov, ktoré dosiahli svoj cieľ
Za ten čas som videl všetko. Projekt, ktorý získal $2 milióny. Taký, ktorý uspel s nulovým budgetom. A tiež projekt, kde sme znížili CPL zo $140 na $0.87.

Druhý

Od A do Z som viedol 7 svojich kampaní. A všetky boli úspešné
Pre porovnanie, pravdepodobnosť úspechu crowdfundingovej kampane je 34%. Šanca, že všetky kampane uspeli so šťastím je 0.05 %.

Tretí

Neverím v šťastie. Pracujem s dátami. Nikdy neklamú
Pred spustením kampane robím niekoľko kôl testovania. Kvantitatívneho aj kvalitatívneho. Po ňom ti buď odporučím spustiť kampaň. Alebo ti ušetrím čas.

Štvrtý

Bol som v tvojich podnikavých topánkach
Viem, na ktorých veciach môžeš ušetriť. Pomôžem ti neminúť tisícky na PR. Upozorním ťa, keď sa bude chcieť na tebe nabaliť agentúra. A podržím ti stranu.

Piaty

Nie som úzkoprstý špecialista
Môžeš sa na mňa obrátiť s čímkoľvek. Zvládnem plánovanie, rozpočtovanie, lead gen, dizajn stránky, copywriting, video, odmeny, tracking, media plán aj procesy.

Šiesty

O crowdfundinu veľa píšem. Zadarmo
Moje články na Medium majú viac ako 100.000 pozretí. A ak si prečítaš archív môjho newslettera, ušetríš si tým základné otázky a tým pádom aj peniaze.

Siedmy

Nerobí to preto, že musím. Ale preto, že to milujem
Nie som marketingová agentúra, ktorá potrebuje 300% rast. Nepotrebujem to. Na moje služby nikdy nebežala platená reklama a aj tak si medzi projektami vyberám.


Nikdy si neberiem viac ako 3 projekty.
Zisti, či si budeme vyhovovať